B37631C8105K060
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B37631C8105K060
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP CER 1UF 10V X5R 0603
Arkusze danych: B37631C8105K060.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B37631C8105K060
Part Number B37631C8105K060 Producent EPCOS
Opis CAP CER 1UF 10V X5R 0603 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5969 pcs Arkusz danych B37631C8105K060.pdf
Napięcie - znamionowe 10V Tolerancja ±10%
Grubość (maks) 0.035" (0.90mm) Współczynnik temperaturowy X5R
Rozmiar / Wymiar 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Seria B37631K
oceny - Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case 0603 (1608 Metric) Inne nazwy 495-3262-1
temperatura robocza -55°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
szczegółowy opis 1µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric) Pojemność 1µF