B33364A3406J050
EPCOSEPCOS
B33364A3406J050 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B33364A3406J050
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 40UF 5% 370VAC QC TERM
Arkusze danych: B33364A3406J050.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B33364A3406J050
Part Number B33364A3406J050 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 40UF 5% 370VAC QC TERM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5479 pcs Arkusz danych B33364A3406J050.pdf
Napięcie znamionowe - DC - Napięcie znamionowe - AC 370V
Tolerancja ±5% Zakończenie Quick Connect, Disconnect
Rozmiar / Wymiar 2.756" L x 1.772" W (70.00mm x 45.00mm) Seria CBB66
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 495-4330
temperatura robocza -40°C ~ 70°C Rodzaj mocowania Chassis Mount, Requires Holder/Bracket
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.787" (20.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 3.425" (87.00mm)
cechy - Materiał dielektryka Polypropylene (PP)
szczegółowy opis 40µF Film Capacitor 370V Polypropylene (PP) Radial, Can Pojemność 40µF