B32934B3225K000
EPCOSEPCOS
B32934B3225K000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32934B3225K000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 2.2UF 10% 305VAC RADIAL
Arkusze danych: B32934B3225K000.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32934B3225K000
Part Number B32934B3225K000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 2.2UF 10% 305VAC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 93685 pcs Arkusz danych B32934B3225K000.pdf
Napięcie znamionowe - DC - Napięcie znamionowe - AC 305V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 1.240" L x 0.709" W (31.50mm x 18.00mm) Seria B32934
oceny AEC-Q200, X2 Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy 495-75778
B32934B3225K
B32934B3225K-ND
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 1.083" (27.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.083" (27.50mm)
cechy - Materiał dielektryka Polyester, Metallized
szczegółowy opis 2.2µF Film Capacitor 305V Polyester, Metallized Radial Pojemność 2.2µF