B32933A3105M000
EPCOSEPCOS
B32933A3105M000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32933A3105M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 1UF 20% 305VAC RADIAL
Arkusze danych: B32933A3105M000.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32933A3105M000
Part Number B32933A3105M000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 1UF 20% 305VAC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 62435 pcs Arkusz danych B32933A3105M000.pdf
Napięcie znamionowe - DC - Napięcie znamionowe - AC 305V
Tolerancja ±20% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 1.043" L x 0.472" W (26.50mm x 12.00mm) Seria B32933
oceny AEC-Q200, X2 Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy 495-76558
B32933A3105M
B32933A3105M000-ND
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.886" (22.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.866" (22.00mm)
cechy - Materiał dielektryka Polyester, Metallized
szczegółowy opis 1µF Film Capacitor 305V Polyester, Metallized Radial Pojemność 1µF