B32932A3334K189
EPCOSEPCOS
B32932A3334K189 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32932A3334K189
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.33UF 10% 305VAC RAD
Arkusze danych: B32932A3334K189.pdf
700 pcs
1400 pcs
2100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32932A3334K189
Part Number B32932A3334K189 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.33UF 10% 305VAC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 152656 pcs Arkusz danych B32932A3334K189.pdf
Napięcie znamionowe - DC - Napięcie znamionowe - AC 305V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm) Seria B32932
oceny AEC-Q200, X2 Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Radial Inne nazwy 495-75770-2
B32932A3334K189-ND
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.591" (15.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.689" (17.50mm)
cechy - Materiał dielektryka Polyester, Metallized
szczegółowy opis 0.33µF Film Capacitor 305V Polyester, Metallized Radial Pojemność 0.33µF