B32924D3225K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32924D3225K000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 2.2UF 10% 305VAC RADIAL
Arkusze danych: B32924D3225K000.pdf
960 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32924D3225K000
Part Number B32924D3225K000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 2.2UF 10% 305VAC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 80356 pcs Arkusz danych B32924D3225K000.pdf
Napięcie znamionowe - DC - Napięcie znamionowe - AC 305V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Seria B32924 oceny X2
Opakowania Bulk Package / Case Radial
Inne nazwy B32924D3225K
B32924D3225K-ND
temperatura robocza -40°C ~ 110°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Główny odstęp 1.083" (27.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized szczegółowy opis 2.2µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Pojemność 2.2µF Aplikacje EMI, RFI Suppression