B32923H3684M
EPCOSEPCOS
B32923H3684M Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32923H3684M
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.68UF 20% 305VAC RAD
Arkusze danych: B32923H3684M.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32923H3684M
Part Number B32923H3684M Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.68UF 20% 305VAC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 116455 pcs Arkusz danych B32923H3684M.pdf
Napięcie znamionowe - DC - Napięcie znamionowe - AC 305V
Tolerancja ±20% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 1.043" L x 0.413" W (26.50mm x 10.50mm) Seria B32923
oceny AEC-Q200, X2 Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy 495-7038
B32923H3684M000
temperatura robocza -40°C ~ 110°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.886" (22.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.728" (18.50mm)
cechy - Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized
szczegółowy opis 0.68µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP), Metallized Radial Pojemność 0.68µF