B32923C3105K000
EPCOSEPCOS
B32923C3105K000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32923C3105K000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 1UF 10% 305VAC RADIAL
Arkusze danych: B32923C3105K000.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32923C3105K000
Part Number B32923C3105K000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 1UF 10% 305VAC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 175091 pcs Arkusz danych B32923C3105K000.pdf
Napięcie znamionowe - DC - Napięcie znamionowe - AC 305V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 1.043" L x 0.433" W (26.50mm x 11.00mm) Seria B32923
oceny X2 Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy 495-6918
B32923C3105K
B32923C3105K-ND
B32923C3105K000-ND
Q2520696
temperatura robocza -40°C ~ 110°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.886" (22.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.807" (20.50mm)
cechy - Materiał dielektryka Polypropylene (PP)
szczegółowy opis 1µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP) Radial Pojemność 1µF