B32922C3684M289
EPCOSEPCOS
B32922C3684M289 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32922C3684M289
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.68UF 20% 305VAC RAD
Arkusze danych: B32922C3684M289.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32922C3684M289
Part Number B32922C3684M289 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.68UF 20% 305VAC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 76030 pcs Arkusz danych B32922C3684M289.pdf
Napięcie znamionowe - DC - Napięcie znamionowe - AC 305V
Tolerancja ±20% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.709" L x 0.433" W (18.00mm x 11.00mm) Seria B32922
oceny X2 Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case Radial Inne nazwy 495-76978-1
temperatura robocza -40°C ~ 110°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.591" (15.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.728" (18.50mm)
cechy - Materiał dielektryka Polypropylene (PP)
szczegółowy opis 0.68µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP) Radial Pojemność 0.68µF