B32921C3104M289
EPCOSEPCOS
B32921C3104M289 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32921C3104M289
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.1UF 20% 305VAC RADIAL
Arkusze danych: B32921C3104M289.pdf
680 pcs
1360 pcs
2040 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32921C3104M289
Part Number B32921C3104M289 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.1UF 20% 305VAC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 692031 pcs Arkusz danych B32921C3104M289.pdf
Napięcie znamionowe - DC - Napięcie znamionowe - AC 305V
Tolerancja ±20% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm) Seria B32921
oceny X2 Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial Inne nazwy 495-4427-3
temperatura robocza -40°C ~ 110°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.472" (12.00mm)
cechy - Materiał dielektryka Polypropylene (PP)
szczegółowy opis 0.1µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP) Radial Pojemność 0.1µF