B32912B4223K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32912B4223K000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.022UF 10% 440VAC RAD
Arkusze danych: B32912B4223K000.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32912B4223K000
Part Number B32912B4223K000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.022UF 10% 440VAC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 83901 pcs Arkusz danych B32912B4223K000.pdf
Napięcie znamionowe - DC - Napięcie znamionowe - AC 440V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Seria B32912 oceny X1
Opakowania Bulk Package / Case Radial
Inne nazwy B32912B4223K
B32912B4223K-ND
temperatura robocza -40°C ~ 110°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Główny odstęp 0.591" (15.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized szczegółowy opis 0.022µF Film Capacitor 440V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Pojemność 0.022µF Aplikacje EMI, RFI Suppression