B32912A3154K289
EPCOS (TDK)EPCOS (TDK)
B32912A3154K289 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32912A3154K289
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.15UF 10% 760VDC RAD
Arkusze danych: B32912A3154K289.pdf
2720 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32912A3154K289
Part Number B32912A3154K289 Producent EPCOS (TDK)
Opis CAP FILM 0.15UF 10% 760VDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 114194 pcs Arkusz danych B32912A3154K289.pdf
Napięcie znamionowe - DC 330V Tolerancja 0.15µF
Zakończenie PC Pins Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.591" (15.00mm)
Rozmiar / Wymiar 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm) Seria B32912
Stan RoHS Tape & Box (TB) Ripple Current - niska częstotliwość EMI, RFI Suppression
Polaryzacja Radial temperatura robocza -40°C ~ 110°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Numer części producenta B32912A3154K289 Żywotność @ Temp. -
Wysokość - Siedzą (Max) 0.571" (14.50mm) cechy X1 Safety Rated
Rozszerzony opis 0.15µF ±10% Film Capacitor 330V 760V Polypropylene (PP), Metallized Radial ESR (Equivalent Series Resistance) ±10%
Średnica dielektryka Polypropylene (PP), Metallized Opis CAP FILM 0.15UF 10% 760VDC RAD
Obecna - Przeciek 760V