B32798G4256K
EPCOSEPCOS
B32798G4256K Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32798G4256K
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 25UF 10% 1.05KVDC RAD
Arkusze danych: B32798G4256K.pdf
108 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32798G4256K
Part Number B32798G4256K Producent EPCOS
Opis CAP FILM 25UF 10% 1.05KVDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5410 pcs Arkusz danych B32798G4256K.pdf
Napięcie znamionowe - DC 1050V (1.05kV) Napięcie znamionowe - AC 400V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm) Seria B32798
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy B32798G4256K000
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 2.067" (52.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.969" (50.00mm)
cechy - ESR (Equivalent Series Resistance) 3.5 mOhms
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized szczegółowy opis 25µF Film Capacitor 400V 1050V (1.05kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Pojemność 25µF Aplikacje DC Link, DC Filtering; EMI, RFI Suppression