B32796G4136K
EPCOSEPCOS
B32796G4136K Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32796G4136K
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 13UF 10% 1.05KVDC RAD
Arkusze danych: B32796G4136K.pdf
400 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32796G4136K
Part Number B32796G4136K Producent EPCOS
Opis CAP FILM 13UF 10% 1.05KVDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 10321 pcs Arkusz danych B32796G4136K.pdf
Napięcie znamionowe - DC 1050V (1.05kV) Napięcie znamionowe - AC 400V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 1.654" L x 1.181" W (42.00mm x 30.00mm) Seria B32796
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy B32796G4136K000
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 1.476" (37.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.772" (45.00mm)
cechy - ESR (Equivalent Series Resistance) 3.5 mOhms
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized szczegółowy opis 13µF Film Capacitor 400V 1050V (1.05kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Pojemność 13µF Aplikacje DC Link, DC Filtering; EMI, RFI Suppression