B32796E2256K
EPCOSEPCOS
B32796E2256K Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32796E2256K
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 25UF 10% 630VDC RADIAL
Arkusze danych: B32796E2256K.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32796E2256K
Part Number B32796E2256K Producent EPCOS
Opis CAP FILM 25UF 10% 630VDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 11767 pcs Arkusz danych B32796E2256K.pdf
Napięcie znamionowe - DC 630V Napięcie znamionowe - AC 250V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 1.654" L x 1.102" W (42.00mm x 28.00mm) Seria B32796
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy 495-4144
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 1.476" (37.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.457" (37.00mm)
cechy - ESR (Equivalent Series Resistance) 2.9 mOhms
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized szczegółowy opis 25µF Film Capacitor 250V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Pojemność 25µF Aplikacje DC Link, DC Filtering; EMI, RFI Suppression