B32778P8206K000
EPCOSEPCOS
B32778P8206K000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32778P8206K000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 20UF 10% 840VDC RADIAL
Arkusze danych: B32778P8206K000.pdf
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32778P8206K000
Part Number B32778P8206K000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 20UF 10% 840VDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 23729 pcs Arkusz danych B32778P8206K000.pdf
Napięcie znamionowe - DC 840V Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm) Seria B32778P
oceny AEC-Q200 Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy 495-75577
B32778P8206K
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable Główny odstęp 2.067" (52.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.772" (45.00mm)
cechy - ESR (Equivalent Series Resistance) 5.1 mOhms
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized szczegółowy opis 20µF Film Capacitor 840V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Pojemność 20µF Aplikacje Automotive