B32778J1127K000
EPCOSEPCOS
B32778J1127K000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32778J1127K000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 120UF 10% 1.3KVDC 12DIP
Arkusze danych: B32778J1127K000.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B32778J1127K000
Part Number B32778J1127K000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 120UF 10% 1.3KVDC 12DIP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1276 pcs Arkusz danych B32778J1127K000.pdf
Napięcie znamionowe - DC 1300V (1.3kV) Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 2.264" L x 5.118" W (57.50mm x 130.00mm) Seria B32778
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case 12-DIP Inne nazwy 495-6926
B32778J1127K
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 2.067" (52.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 2.283" (58.00mm)
cechy Long Life ESR (Equivalent Series Resistance) 1.7 mOhms
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized szczegółowy opis 120µF Film Capacitor 1300V (1.3kV) Polypropylene (PP), Metallized 12-DIP
Pojemność 120µF Aplikacje DC Link, DC Filtering