B32776T0505J000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32776T0505J000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 5UF 5% 1.1KVDC RADIAL
Arkusze danych: B32776T0505J000.pdf
780 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32776T0505J000
Part Number B32776T0505J000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 5UF 5% 1.1KVDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 24021 pcs Arkusz danych B32776T0505J000.pdf
Napięcie znamionowe - DC 1100V (1.1kV) Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 1.634" L x 0.945" W (41.50mm x 24.00mm) Seria B32776
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy B32776T 505J
B32776T505J
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 1.476" (37.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.748" (19.00mm)
cechy Long Life ESR (Equivalent Series Resistance) 23.6 mOhms
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized szczegółowy opis 5µF Film Capacitor 1100V (1.1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Pojemność 5µF Aplikacje DC Link, DC Filtering