B32776G8306J000
EPCOSEPCOS
B32776G8306J000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32776G8306J000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 30UF 5% 800VDC RADIAL
Arkusze danych: B32776G8306J000.pdf
100 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32776G8306J000
Part Number B32776G8306J000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 30UF 5% 800VDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 9311 pcs Arkusz danych B32776G8306J000.pdf
Napięcie znamionowe - DC 800V Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 1.654" L x 1.181" W (42.00mm x 30.00mm) Seria B32776
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy 495-4841
B32776G8306J
B32776G8306J-ND
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 1.476" (37.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.772" (45.00mm)
cechy Long Life ESR (Equivalent Series Resistance) 3.5 mOhms
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized szczegółowy opis 30µF Film Capacitor 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Pojemność 30µF Aplikacje DC Link, DC Filtering