B32776G5306J000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32776G5306J000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 30UF 5% 575VDC RAD 4 LD
Arkusze danych: B32776G5306J000.pdf
440 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32776G5306J000
Part Number B32776G5306J000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 30UF 5% 575VDC RAD 4 LD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 15009 pcs Arkusz danych B32776G5306J000.pdf
Napięcie znamionowe - DC 575V Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 1.654" L x 1.102" W (42.00mm x 28.00mm) Seria B32776
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial - 4 Leads Inne nazwy B32776G5306J
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 1.476" (37.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.457" (37.00mm)
cechy Long Life ESR (Equivalent Series Resistance) 5.8 mOhms
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized szczegółowy opis 30µF Film Capacitor 575V Polypropylene (PP), Metallized Radial - 4 Leads
Pojemność 30µF Aplikacje DC Link, DC Filtering