B32776G0106K000
EPCOSEPCOS
B32776G0106K000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32776G0106K000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 10UF 10% 1.1KVDC RADIAL
Arkusze danych: B32776G0106K000.pdf
640 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32776G0106K000
Part Number B32776G0106K000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 10UF 10% 1.1KVDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4102 pcs Arkusz danych B32776G0106K000.pdf
Napięcie znamionowe - DC 1100V (1.1kV) Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Seria B32776 oceny -
Opakowania Bulk Package / Case Radial
Inne nazwy B32776G 106K
B32776G106K
B32776G106K-ND
temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Główny odstęp 1.476" (37.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Long Life
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized szczegółowy opis 10µF Film Capacitor 1100V (1.1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Pojemność 10µF Aplikacje DC Link, DC Filtering