B32776E5256K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32776E5256K000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 25UF 10% 575VDC RADIAL
Arkusze danych: B32776E5256K000.pdf
640 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32776E5256K000
Part Number B32776E5256K000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 25UF 10% 575VDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 17690 pcs Arkusz danych B32776E5256K000.pdf
Napięcie znamionowe - DC 575V Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 1.634" L x 0.787" W (41.50mm x 20.00mm) Seria B32776
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy B32776E5256K
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 1.476" (37.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.555" (39.50mm)
cechy Long Life ESR (Equivalent Series Resistance) 7.4 mOhms
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized szczegółowy opis 25µF Film Capacitor 575V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Pojemność 25µF Aplikacje DC Link, DC Filtering