B32774D0705K000
EPCOSEPCOS
B32774D0705K000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32774D0705K000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 7UF 10% 1.1KVDC RADIAL
Arkusze danych: B32774D0705K000.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32774D0705K000
Part Number B32774D0705K000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 7UF 10% 1.1KVDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 35974 pcs Arkusz danych B32774D0705K000.pdf
Napięcie znamionowe - DC 1100V (1.1kV) Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 1.240" L x 0.866" W (31.50mm x 22.00mm) Seria B32774
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy 495-3934
B32774D 705K
B32774D0705K
B32774D705K
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 1.083" (27.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.437" (36.50mm)
cechy Long Life ESR (Equivalent Series Resistance) 8.1 mOhms
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized szczegółowy opis 7µF Film Capacitor 1100V (1.1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Pojemność 7µF Aplikacje DC Link, DC Filtering