B32682A7472K000
EPCOSEPCOS
B32682A7472K000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32682A7472K000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 4700PF 1.25KVDC RAD
Arkusze danych: B32682A7472K000.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32682A7472K000
Part Number B32682A7472K000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 4700PF 1.25KVDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 179340 pcs Arkusz danych B32682A7472K000.pdf
Napięcie znamionowe - DC 1250V (1.25kV) Napięcie znamionowe - AC 450V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm) Seria B32682
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy 495-7322
B32682A7472K
temperatura robocza -55°C ~ 110°C Rodzaj mocowania Through Hole
Główny odstęp 0.591" (15.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.492" (12.50mm) cechy -
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized szczegółowy opis 4700pF Film Capacitor 450V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Pojemność 4700pF Aplikacje High Pulse, DV/DT