B32682A6472K000
EPCOSEPCOS
B32682A6472K000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32682A6472K000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 4700PF 10% 630VDC RAD
Arkusze danych: B32682A6472K000.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32682A6472K000
Part Number B32682A6472K000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 4700PF 10% 630VDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 191069 pcs Arkusz danych B32682A6472K000.pdf
Napięcie znamionowe - DC 630V Napięcie znamionowe - AC 300V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm) Seria B32682
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy 495-7313
B32682A6472K
temperatura robocza -55°C ~ 100°C Rodzaj mocowania Through Hole
Główny odstęp 0.591" (15.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.413" (10.50mm) cechy -
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized szczegółowy opis 4700pF Film Capacitor 300V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Pojemność 4700pF Aplikacje DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber