B32676T6275K000
EPCOSEPCOS
B32676T6275K000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32676T6275K000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 2.7UF 10% 630VDC RADIAL
Arkusze danych: B32676T6275K000.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32676T6275K000
Part Number B32676T6275K000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 2.7UF 10% 630VDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 24205 pcs Arkusz danych B32676T6275K000.pdf
Napięcie znamionowe - DC 630V Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 1.634" L x 0.945" W (41.50mm x 24.00mm) Seria B32676
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy 495-4567
B32676T6275K
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 1.476" (37.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.591" (15.00mm)
cechy Long Life ESR (Equivalent Series Resistance) 17.7 mOhms
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized szczegółowy opis 2.7µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Pojemność 2.7µF Aplikacje DC Link, DC Filtering