B32676F3356K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32676F3356K000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 35UF 10% 300VDC RADIAL
Arkusze danych: B32676F3356K000.pdf
180 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32676F3356K000
Part Number B32676F3356K000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 35UF 10% 300VDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 7087 pcs Arkusz danych B32676F3356K000.pdf
Napięcie znamionowe - DC 300V Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Seria B32676 oceny -
Opakowania Bulk Package / Case Radial
Inne nazwy B32676F3356K
B32676F3356K-ND
temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Główny odstęp 1.476" (37.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Long Life
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized szczegółowy opis 35µF Film Capacitor 300V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Pojemność 35µF Aplikacje DC Link, DC Filtering