B32674F4475K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32674F4475K000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 4.7UF 10% 630VDC RADIAL
Arkusze danych: B32674F4475K000.pdf
800 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32674F4475K000
Part Number B32674F4475K000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 4.7UF 10% 630VDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 62122 pcs Arkusz danych B32674F4475K000.pdf
Napięcie znamionowe - DC 630V Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Seria B32674 oceny -
Opakowania Bulk Package / Case Radial
Inne nazwy B32674F4475K
B32674F4475K-ND
temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Główny odstęp 1.083" (27.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Long Life
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized szczegółowy opis 4.7µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Pojemność 4.7µF Aplikacje DC Link, DC Filtering