B32674D8225K000
EPCOSEPCOS
B32674D8225K000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32674D8225K000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 2.2UF 10% 875VDC RADIAL
Arkusze danych: B32674D8225K000.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32674D8225K000
Part Number B32674D8225K000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 2.2UF 10% 875VDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 58131 pcs Arkusz danych B32674D8225K000.pdf
Napięcie znamionowe - DC 875V Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 1.240" L x 0.709" W (31.50mm x 18.00mm) Seria B32674
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy 495-2942
B32674D8225K
B32674D8225KN1
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 1.083" (27.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.299" (33.00mm)
cechy Long Life ESR (Equivalent Series Resistance) 10.3 mOhms
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized szczegółowy opis 2.2µF Film Capacitor 875V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Pojemność 2.2µF Aplikacje DC Link, DC Filtering