B32674D1335K000
EPCOSEPCOS
B32674D1335K000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32674D1335K000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 3.3UF 10% 750VDC RADIAL
Arkusze danych: B32674D1335K000.pdf
720 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32674D1335K000
Part Number B32674D1335K000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 3.3UF 10% 750VDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 42956 pcs Arkusz danych B32674D1335K000.pdf
Napięcie znamionowe - DC 750V Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 1.240" L x 0.827" W (31.50mm x 21.00mm) Seria B32674
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy 495-2936
B32674D1335K
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 1.083" (27.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.220" (31.00mm)
cechy Long Life ESR (Equivalent Series Resistance) 7.9 mOhms
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized szczegółowy opis 3.3µF Film Capacitor 750V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Pojemność 3.3µF Aplikacje DC Link, DC Filtering