B32673P4225K289
EPCOSEPCOS
B32673P4225K289 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32673P4225K289
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 2.2UF 10% 450VDC RADIAL
Arkusze danych: B32673P4225K289.pdf
1920 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32673P4225K289
Part Number B32673P4225K289 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 2.2UF 10% 450VDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 103627 pcs Arkusz danych B32673P4225K289.pdf
Napięcie znamionowe - DC 450V Napięcie znamionowe - AC 160V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 1.043" L x 0.335" W (26.50mm x 8.50mm) Seria B32673P
oceny - Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial temperatura robocza -55°C ~ 110°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Główny odstęp 0.886" (22.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.650" (16.50mm) cechy -
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized szczegółowy opis 2.2µF Film Capacitor 160V 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Pojemność 2.2µF Aplikacje Power Factor Correction (PFC)