B32672Z6474J000
EPCOSEPCOS
B32672Z6474J000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32672Z6474J000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.47UF 5% 630VDC RADIAL
Arkusze danych: B32672Z6474J000.pdf
1200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32672Z6474J000
Part Number B32672Z6474J000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.47UF 5% 630VDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 183238 pcs Arkusz danych B32672Z6474J000.pdf
Napięcie znamionowe - DC 630V Napięcie znamionowe - AC 310V
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.709" L x 0.433" W (18.00mm x 11.00mm) Seria B32672Z
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy B32672Z6474J
temperatura robocza -55°C ~ 110°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.591" (15.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.728" (18.50mm)
cechy - Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized
szczegółowy opis 0.47µF Film Capacitor 310V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial Pojemność 0.47µF