B32672P4224K289
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32672P4224K289
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.22UF 10% 450VDC RAD
Arkusze danych: B32672P4224K289.pdf
4680 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32672P4224K289
Part Number B32672P4224K289 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.22UF 10% 450VDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 167224 pcs Arkusz danych B32672P4224K289.pdf
Napięcie znamionowe - DC 450V Napięcie znamionowe - AC 160V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm) Seria B32672P
oceny - Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial temperatura robocza -55°C ~ 110°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Główny odstęp 0.591" (15.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.413" (10.50mm) cechy -
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized szczegółowy opis 0.22µF Film Capacitor 160V 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Pojemność 0.22µF Aplikacje Power Factor Correction (PFC)