B32672L8432J189
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32672L8432J189
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 4300PF 5% 2KVDC RADIAL
Arkusze danych: B32672L8432J189.pdf
5200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32672L8432J189
Part Number B32672L8432J189 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 4300PF 5% 2KVDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 281673 pcs Arkusz danych B32672L8432J189.pdf
Napięcie znamionowe - DC 2000V (2kV) Napięcie znamionowe - AC 700V
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Seria B32672L oceny -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Radial
temperatura robocza -55°C ~ 110°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.591" (15.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy - Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized
szczegółowy opis 4300pF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Pojemność 4300pF