B32672L8102K000
EPCOSEPCOS
B32672L8102K000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32672L8102K000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 1000PF 10% 2KVDC RADIAL
Arkusze danych: B32672L8102K000.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32672L8102K000
Part Number B32672L8102K000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 1000PF 10% 2KVDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 336714 pcs Arkusz danych B32672L8102K000.pdf
Napięcie znamionowe - DC 2000V (2kV) Napięcie znamionowe - AC 700V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm) Seria B32672L
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy B32672L8102K
B32672L8102K-ND
temperatura robocza -55°C ~ 110°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.591" (15.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.413" (10.50mm)
cechy - Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized
szczegółowy opis 1000pF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Pojemność 1000pF