B32672L7333J000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32672L7333J000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.033UF 5% 1.3KVDC RAD
Arkusze danych: B32672L7333J000.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32672L7333J000
Part Number B32672L7333J000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.033UF 5% 1.3KVDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 239706 pcs Arkusz danych B32672L7333J000.pdf
Napięcie znamionowe - DC 1300V (1.3kV) Napięcie znamionowe - AC 500V
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm) Seria B32672L
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy B32672L7333J
B32672L7333J-ND
temperatura robocza -55°C ~ 110°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.591" (15.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.571" (14.50mm)
cechy - Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized
szczegółowy opis 0.033µF Film Capacitor 500V 1300V (1.3kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Pojemność 0.033µF