B32672L6333J189
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32672L6333J189
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.033UF 5% 630VDC RAD
Arkusze danych: B32672L6333J189.pdf
5200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32672L6333J189
Part Number B32672L6333J189 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.033UF 5% 630VDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 364385 pcs Arkusz danych B32672L6333J189.pdf
Napięcie znamionowe - DC 630V Napięcie znamionowe - AC 250V
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm) Seria B32672L
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Radial temperatura robocza -55°C ~ 110°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Główny odstęp 0.591" (15.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.413" (10.50mm) cechy -
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized szczegółowy opis 0.033µF Film Capacitor 250V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Pojemność 0.033µF Aplikacje High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT