B32672L4683J000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32672L4683J000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.068UF 5% 450VDC RAD
Arkusze danych: B32672L4683J000.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32672L4683J000
Part Number B32672L4683J000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.068UF 5% 450VDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 456802 pcs Arkusz danych B32672L4683J000.pdf
Napięcie znamionowe - DC 450V Napięcie znamionowe - AC 200V
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm) Seria B32672L
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy B32672L4683J
temperatura robocza -55°C ~ 110°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.591" (15.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.413" (10.50mm)
cechy - Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized
szczegółowy opis 0.068µF Film Capacitor 200V 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial Pojemność 0.068µF