B32672L1133J000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32672L1133J000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.013UF 5% 1.6KVDC RAD
Arkusze danych: B32672L1133J000.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32672L1133J000
Part Number B32672L1133J000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.013UF 5% 1.6KVDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 194405 pcs Arkusz danych B32672L1133J000.pdf
Napięcie znamionowe - DC 1600V (1.6kV) Napięcie znamionowe - AC 600V
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Seria B32672L oceny -
Opakowania Bulk Package / Case Radial
Inne nazwy B32672L1133J
B32672L1133J-ND
temperatura robocza -55°C ~ 110°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Główny odstęp 0.591" (15.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized szczegółowy opis 0.013µF Film Capacitor 600V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Pojemność 0.013µF Aplikacje High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT