B32671P4474J000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32671P4474J000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.47UF 5% 450VDC RADIAL
Arkusze danych: B32671P4474J000.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32671P4474J000
Part Number B32671P4474J000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.47UF 5% 450VDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 101815 pcs Arkusz danych B32671P4474J000.pdf
Napięcie znamionowe - DC 450V Napięcie znamionowe - AC 160V
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm) Seria B32671P
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy B32671P4474J
temperatura robocza -55°C ~ 110°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.551" (14.00mm)
cechy - Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized
szczegółowy opis 0.47µF Film Capacitor 160V 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial Pojemność 0.47µF