B32671P4154K189
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32671P4154K189
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.15UF 10% 450VDC RAD
Arkusze danych: B32671P4154K189.pdf
6800 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32671P4154K189
Part Number B32671P4154K189 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.15UF 10% 450VDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 213544 pcs Arkusz danych B32671P4154K189.pdf
Napięcie znamionowe - DC 450V Napięcie znamionowe - AC 160V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm) Seria B32671P
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Radial temperatura robocza -55°C ~ 110°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.354" (9.00mm) cechy -
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized szczegółowy opis 0.15µF Film Capacitor 160V 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Pojemność 0.15µF Aplikacje Power Factor Correction (PFC)