B32669B6105J
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32669B6105J
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 1UF 5% 400VAC AXIAL
Arkusze danych: B32669B6105J.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B32669B6105J
Part Number B32669B6105J Producent EPCOS
Opis CAP FILM 1UF 5% 400VAC AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5810 pcs Arkusz danych B32669B6105J.pdf
Napięcie znamionowe - DC - Napięcie znamionowe - AC 400V
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.512" Dia x 1.260" L (13.00mm x 32.00mm) Seria B32669
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Axial Inne nazwy B32669B6105J000
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy - Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized
szczegółowy opis 1µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Axial Pojemność 1µF