B32656S7224K563
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32656S7224K563
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.22UF 1.25KVDC SCREW
Arkusze danych: B32656S7224K563.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32656S7224K563
Part Number B32656S7224K563 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.22UF 1.25KVDC SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 18042 pcs Arkusz danych B32656S7224K563.pdf
Napięcie znamionowe - DC 1250V (1.25kV) Napięcie znamionowe - AC 500V
Tolerancja ±10% Zakończenie Screw Terminals
Seria B32656S oceny -
Opakowania Bulk Package / Case Rectangular Box
Inne nazwy 495-76864
B32656S7224K563-ND
temperatura robocza -55°C ~ 100°C
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Główny odstęp 1.476" (37.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Low ESL
ESR (Equivalent Series Resistance) 10 mOhms Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized
szczegółowy opis 0.22µF Film Capacitor 500V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box Pojemność 0.22µF