B32656S1334K565
EPCOSEPCOS
B32656S1334K565 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32656S1334K565
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.33UF 1.7KVDC SCREW
Arkusze danych: B32656S1334K565.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32656S1334K565
Part Number B32656S1334K565 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.33UF 1.7KVDC SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 12564 pcs Arkusz danych B32656S1334K565.pdf
Napięcie znamionowe - DC 1700V (1.7kV) Napięcie znamionowe - AC 750V
Tolerancja ±10% Zakończenie Screw Terminals
Seria B32656S oceny -
Opakowania Bulk Package / Case Rectangular Box
temperatura robocza -55°C ~ 100°C Rodzaj mocowania Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.866" (22.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Low ESL ESR (Equivalent Series Resistance) 9 mOhms
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized szczegółowy opis 0.33µF Film Capacitor 750V 1700V (1.7kV) Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box
Pojemność 0.33µF Aplikacje Snubber