B32656A8334K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32656A8334K000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.33UF 10% 850VDC RAD
Arkusze danych: B32656A8334K000.pdf
1620 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32656A8334K000
Part Number B32656A8334K000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.33UF 10% 850VDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 38164 pcs Arkusz danych B32656A8334K000.pdf
Napięcie znamionowe - DC 850V Napięcie znamionowe - AC 450V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 1.654" L x 0.472" W (42.00mm x 12.00mm) Seria B32656
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy B32656A8334K
B32656A8334K-ND
temperatura robocza -55°C ~ 100°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 1.476" (37.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.866" (22.00mm)
cechy - Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized
szczegółowy opis 0.33µF Film Capacitor 450V 850V Polypropylene (PP), Metallized Radial Pojemność 0.33µF