B32656A7474K000
EPCOSEPCOS
B32656A7474K000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32656A7474K000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.47UF 10% 1.25KVDC RAD
Arkusze danych: B32656A7474K000.pdf
720 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32656A7474K000
Part Number B32656A7474K000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.47UF 10% 1.25KVDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 30562 pcs Arkusz danych B32656A7474K000.pdf
Napięcie znamionowe - DC 1250V (1.25kV) Napięcie znamionowe - AC 500V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 1.654" L x 0.709" W (42.00mm x 18.00mm) Seria B32656
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy B32656A7474K
B32656A7474K-ND
temperatura robocza -55°C ~ 100°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 1.476" (37.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.280" (32.50mm)
cechy - Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized
szczegółowy opis 0.47µF Film Capacitor 500V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Pojemność 0.47µF