B32654A0224K189
EPCOSEPCOS
B32654A0224K189 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32654A0224K189
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.22UF 10% 1KVDC RADIAL
Arkusze danych: B32654A0224K189.pdf
1400 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32654A0224K189
Part Number B32654A0224K189 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.22UF 10% 1KVDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 65993 pcs Arkusz danych B32654A0224K189.pdf
Napięcie znamionowe - DC 1000V (1kV) Napięcie znamionowe - AC 250V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 1.240" L x 0.433" W (31.50mm x 11.00mm) Seria B32654
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Radial Inne nazwy B32654A 224K189
B32654A224K189
B32654A224K189-ND
temperatura robocza -55°C ~ 100°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 1.083" (27.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.827" (21.00mm)
cechy - Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized
szczegółowy opis 0.22µF Film Capacitor 250V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Pojemność 0.22µF