B32653A8153J000
EPCOSEPCOS
B32653A8153J000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32653A8153J000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.015UF 5% 2KVDC RADIAL
Arkusze danych: B32653A8153J000.pdf
1040 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32653A8153J000
Part Number B32653A8153J000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.015UF 5% 2KVDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 83615 pcs Arkusz danych B32653A8153J000.pdf
Napięcie znamionowe - DC 2000V (2kV) Napięcie znamionowe - AC 1000V (1kV)
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 1.043" L x 0.571" W (26.50mm x 14.50mm) Seria B32653
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy B32653A8153J
B32653A8153J-ND
temperatura robocza -55°C ~ 100°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.886" (22.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.161" (29.50mm)
cechy - Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized
szczegółowy opis 0.015µF Film Capacitor 1000V (1kV) 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Pojemność 0.015µF