B32653A4154K000
EPCOSEPCOS
B32653A4154K000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32653A4154K000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.15UF 10% 400VDC RAD
Arkusze danych: B32653A4154K000.pdf
2880 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32653A4154K000
Part Number B32653A4154K000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.15UF 10% 400VDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 137733 pcs Arkusz danych B32653A4154K000.pdf
Napięcie znamionowe - DC 400V Napięcie znamionowe - AC 200V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 1.043" L x 0.236" W (26.50mm x 6.00mm) Seria B32653
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy B32653A4154K
B32653A4154K-ND
temperatura robocza -55°C ~ 100°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.886" (22.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.591" (15.00mm)
cechy - Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized
szczegółowy opis 0.15µF Film Capacitor 200V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial Pojemność 0.15µF