B32653A3904J189
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32653A3904J189
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.9UF 5% 250VDC RADIAL
Arkusze danych: B32653A3904J189.pdf
1600 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32653A3904J189
Part Number B32653A3904J189 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.9UF 5% 250VDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 84831 pcs Arkusz danych B32653A3904J189.pdf
Napięcie znamionowe - DC 250V Napięcie znamionowe - AC 160V
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Seria B32653 oceny -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Radial
temperatura robocza -55°C ~ 100°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.886" (22.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy - Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized
szczegółowy opis 0.9µF Film Capacitor 160V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial Pojemność 0.9µF